روشنایی و انرژی AirLive

AirLive کاملترین خط محصول برای روشنایی و کنترل انرژی خانه هوشمند شما را فراهم می کند. می توانید از طریق برنامه یا کنترل صوتی ، روشنایی خود را کنترل کنید. شما حتی می توانید از طریق Smart IoT Cloud بر مصرف انرژی کل خانه خود نظارت کنید.

صدا را کنترل کنید و سیم های هوشمند خود را کنترل کنید

ما مهارت های الکسا و مهارت های Google را مستقیماً پیاده سازی می کنیم. بنابراین شما فقط می گویید دستگاه خاصی را روشن یا خاموش کنید ، سپس این عمل را انجام می دهد. شما حتی می توانید صحنه ای بسازید تا تمام چراغ ها یا دستگاههای مرتبط از طریق فرمان واحد روشن یا خاموش شوند.

سطح روشنایی را با Light Dimmer تنظیم کنید

چراغ های کم نور به شما امکان تنظیم سطح روشنایی را می دهند. اگر نمی خواهید کنترلر دیمر موجود خود را جایگزین کنید ، کافی است سوئیچ In-Wall Dimmer ما را انتخاب کنید. برای تعویض سریع و آسان ، سپس Wall Dimmer خود را انتخاب کنید. علاوه بر این ، SD-102 لامپ کم نور موجود شما را به یک تاریک هوشمند تبدیل می کند.

چراغ ها یا دستگاه های دارای Smart Switch را روشن یا خاموش کنید

سوئیچ In-Wall می تواند سوئیچ موجود شما را به یک دستگاه هوشمند تبدیل کند. اگر می خواهید نصب سریع و آسان داشته باشید ، سوییچ فعلی خود را با سوئیچ دیوار هوشمند ما جایگزین کنید. سوئیچ را می توان برای کنترل روشنایی یا کنترل سوکت دیواری استفاده کرد.

پریز برق خود را به یک افزونه هوشمند تبدیل کنید

آیا می خواهید دستگاه قهوه یا فن خود را به صورت برنامه روشن یا خاموش کنید؟ این کار با استفاده از شاخه های هوشمند ما قابل انجام است. این افزونه هوشمند مشخصات مختلفی از جمله ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، ژاپن و انگلیس را در خود جای داده است.

روشنایی LED رنگ RGBW هوشمند

روشنایی RGB LED رنگی را در خانه شما قرار می دهد. کنترلر LED رنگی AirLive RGBW نوار LED شما را به دستگاه روشنایی هوشمند تبدیل می کند. بنابراین می توانید رنگ را کنترل کرده و آن را از طریق برنامه یا کنترل صوتی روشن یا خاموش کنید.