راه حل های DIY AirLive

AirLive بسته های ساده DIY را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون نیاز به استخدام نصاب حرفه ای ، محیط خانه هوشمند خود را بسازید. فوراً خانه شما را به حاشیه انقلاب انقلابی خانه هوشمند تبدیل می کند.

مثال استقرار DIY

در این نسخه ی نمایشی ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه دستگاه های خانگی هوشمند AirLive DIY خود را مستقر کنید تا به سادگی و کارآیی راحتی خانه های هوشمند پی ببرید.

برنامه SmartLife Plus

با برنامه AirLive SmartLife Plus می توانید تمام لوازم خانگی هوشمند خود را کنترل کنید. در زیر رابط کاربر پسند ، دارای ویژگی های بسیار قدرتمندی از جمله امکان ایجاد صحنه هایی است که می توانند ترکیبی از اقدامات را انجام دهند. ماکرو IFTTT که می تواند هنگام شروع برخی از رویدادها اقدام کند.

خانه خود را ایمن کنید

چه در خانه و چه در خارج از کشور باشید ، بسته های AirLive Smart Home با صدای زنگ خطر خانه شما را امن می کنند یا اعلان هایی را برای شما ارسال می کنند. شما در حال کنترل کامل خانه خود در هر کجا هستید.

کنترل والدین

چه می دانیم فرزندان شما به خانه آمده اند؟ آیا می توانید مدت زمانی را که می توانند در تماشای تلویزیون صرف کنند محدود کنید؟ بله ، شما می توانید همه این موارد را با بسته های AirLive Smart Home انجام دهید.

اتوماسیون خانگی

می توانید برای مناسبت های مختلف خانه خود را با موضوعات مختلف پیکربندی کنید. این که آیا این حالت خانه خوش آمدید ، حالت تئاتر یا حالت مهمانی است. این فقط یک کلیک رایگان از طریق برنامه Smartlife ما یا سرویس ابری است.

مراقبت از سالمندان

لوازم جانبی هوشمند DIY AirLive شامل تشخیص نشت آب ، دکمه اضطراری برای بزرگان و مانیتور کیفیت هوا است که حتی در دور بودن می تواند از خانواده شما مراقبت کند. تنظیم آن آسان است و به راحتی در دسترس است.

اتوماسیون کنترل صدا

با کار با الکسا یا Google Home ، می توانید از دستورات صوتی برای روشن یا خاموش کردن چراغ و سایر وسایل الکترونیکی داخل خانه استفاده کنید.